Świętokrzyski e-Bazarek

41 372 22 86 wew. 249

Pomoc techniczna pn. - pt. w godz. 700  - 1500

Uwaga: kontakt do wystawcy produktu znajduje się w treści ogłoszenia

Jak się zarejestrować - film instruktażowy

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Nie masz konta? Zarejestruj się

Miód akacjowy

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Nie

Wola Malkowska

Powiat staszowski / Gmina Bogoria

Opis

Miód akacjowy pozyskiwany z nektaru robinii akacjowej, czyli tzw. białej lipy, która stanowi doskonały materiał miododajny dla pszczół. Miód ten posiada bardzo charakterystyczną bardzo jasną barwę.

Kolor i smak

Miód z akacji to najjaśniejszy z miodów. Często o w kolorze jasnosłomkowym, a niejednokrotnie bywa prawie bezbarwny. Jest bardzo gęsty i lejący, niezmiernie słodki i łagodny. Wyczuwalny jest w nim aromat kwiatu akacji. Krystalizuje się bardzo wolno, jeśli już do niej dojdzie, to staje się kremowy lub żółty. Z racji swojego smaku jest bardzo lubiany przez dzieci.

Właściwości

Miód ten ma dużą zawartość szybko przyswajalnych węglowodanów. W jego składzie znajduje się także witamina B i składniki takie, jak: potas, fosfor, magnez, wapń, żelazo, mangan. Miód ten idealnie nadaje się przy zaburzeniach trawienia, skurczach, nadkwaśności, a także w przypadku zapalenia żołądka i jelit. Niejednokrotnie stosowany jest w zaburzeniach układu moczowego oraz przy chorobach zapalnych i bakteryjnych nerek. Działa uspokajająco i kojąco. Zaleca się jego spożywanie przy bólach gardła i dolegliwościach związanych z górnymi drogami oddechowymi.

Cena

Podana cena dotyczy słoika o masie netto miodu 400g. Cena stoika o masie netto miodu 1000g wynosi 46zł.