Świętokrzyski e-Bazarek

41 372 22 86 wew. 249

Pomoc techniczna pn. - pt. w godz. 700  - 1500

Uwaga: kontakt do wystawcy produktu znajduje się w treści ogłoszenia

Jak się zarejestrować - film instruktażowy

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Nie masz konta? Zarejestruj się

Świeczka w szklanym słoiku

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Nie

Wola Malkowska

Powiat staszowski / Gmina Bogoria

Świeczka w szklanym słoiku wypełnionym naturalnym woskiem pszczelim z naszej pasieki z dodatkiem naturalnych olejków eterycznych.

Świeca jest dostępna w dwóch wariantach zapachowych. Pierwszy jest o delikatnym zapachu jaśminu i bergamoty, a drugi to świeże i energetyczne połączenie lawendy, eukaliptusa i pomarańczy.

Delikatny i naturalny zapach, jaki towarzyszy paleniu świec z bawełnianym knotem, sprawi, że każdy wieczór będzie magiczny.

Świece są ręcznie robione, dlatego ich kształt i kolor może się nieznacznie różnić pomiędzy pojedynczymi egzemplarzami.

Wielkość słoiczka – 120 ml

Waga – ok. 100 g wosku pszczelego

 

Wosk pszczeli, co to?

Wosk pszczeli jest produktem ubocznym, który powstaje przy wytwarzaniu miodu przez pszczoły. Podobie jak inne produkty pszczele, wosk ma znaczny i cenny wpływ na nasz organizm. Od wielu lat wosk ten stanowi podstawę kosmetyków oraz produktów leczniczych. Świece wykonane z tego wosku nie tylko odświeżają i jonizują powietrze, ale mają wiele dodatkowych właściwości.

Główne zdanie świec z wosku pszczelego, to odświeżanie i jonizacja powietrza, jednakże produkty te mają cenne właściwości lecznice. Zaleca się je palić w pomieszczeniach, w których przebywają astmatycy i alergicy, ponieważ spalane łagodzą objawy chorób górnych dróg oddechowych. Powietrze w pomieszczeniu gdzie spalane są świece przepełnione jest przyjemnym miodowym aromatem, co dodatkowo wpływa na koncentrację. Świece z wosku pszczelego spalają się bezdymowo i nie uwalniają żadnych szkodliwych substancji. Ponadto dają jasne, ciepłe i przyjemne światło.